ScrollToTop

NASZE SPECJALIZACJE

Oto menu naszych możliwości

Branding

Branding

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie komunikacji wizerunkowej, niezbędnej w budowaniu pozycji na rynku.

Pomagamy w kreowaniu marki - od stworzenia nazwy, przez logo, hasło reklamowe i spójną, kompleksową identyfikację.

Re-Branding

Jeśli Wasza firma istnieje już na rynku i potrzebuje odświeżenia wizerunku, pomożemy i dodamy marce nowych wartości, aby była postrzegana jako profesjonalna przez Twoich klientów. Czasem niewielka zmiana może sprawić, że marka wyróżni się na tle konkurencji, a Ty będziesz z niej dumny.

Grafika

Duże doświadczenie, niewyczerpalne pokłady pomysłów pozwalają nam na wykonywanie i wdrażanie kreacji graficznych. Design dobieramy do zadań, tworząc:

katalogi - foldery - projekty opakowań - ulotki - gazety - wizytówki - wizualizacje 3d

Internet

Web design & development

Specjalizujemy się w tworzeniu skutecznych i kreatywnych stron i portali internetowych oraz interfejsów. Dobrze wiemy, że stanowią one najbardziej efektywną inwestycję i skuteczną formę reklamy, dlatego wykonujemy je zgodnie z nowymi technologiami (strony responsywne) z największą dbałością o szczegóły.

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje i dedykowane systemy na urządzenia mobilne. Duże doświadczenie projektowo-programistyczne pozwala nam na uzyskanie zoptymalizowanych efektów.

Pozycjonowanie Google

Google to potęga i podstawa, jeśli chce się zostać zauważonym. Oferujemy firmom skuteczne 'bycie' w wyszukiwarce, pozycjonując frazy lokalne i ogólnopolskie. Satysfakcjonuje nas osiąganie pozycji TOP10 i tylko takie efekty rozliczamy.

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe: przyjazne w użytkowaniu i łatwe w zarządzaniu, byś mógł prowadzić biznes i efektywną sprzedaż w najszybciej rozwijającym się kanale sprzedaży.

Strategia

Doradztwo e-biznes

Nasz zespół tworzą specjaliści i eksperci zaawansowanych rozwiązań B2B i B2C.
Jeżeli potrzebujesz doradztwa i wsparcia na pierwszym - kluczowym etapie tworzenia koncepcji biznesu, budżetowania czy odpowiedniego wyboru wykonawcy - mamy odpowiednie kwalifikacje i wiedzę by Ci w tym pomóc.

Monitoring e-biznes

Chętnie podejmiemy się współpracy w prowadzeniu projektów na każdym etapie (od koncepcji, prowadzenie i nadzór nad realizacją) jako wykonawca systemu ale również profesjonalnego nadzoru z ramienia właściciela czy zarządu, działając na twoją korzyść.

On-line marketing

Obsługujemy Social Media i zajmujemy się odpowiednim doborem treści (copywriting). Przeprowadzamy kampanie w Internecie, oraz opracowujemy media plany.

Biznes look UP!

Od lat współpracujemy z klientami różnych branż , śledzimy trendy w biznesie, designie i marketingu, dużo podróżujemy i obserwujemy ludzi, którzy odnieśli sukces. Jeśli Twoja firma na skutek różnych czynników, nie rozwija się tak jak byś tego chciał, to my wierzymy, że jest możliwe, by wyszła ze stagnacji z sukcesem.

Skorzystaj z naszej nowej usługi' BRAIN FOR HIRE ' - umów się na konsultacje, sprawdź i wypróbuj nasze pomysły. Wspólnie możemy odszukać źródła problemów i przekonać Was do zmian, które pomogą Twojej firmie wrócić do gry. Może potrzebujesz nowego, subiektywnego spojrzenia, nowej oprawy i nowych pomysłów. Postaramy się tchnąć w Twoją firmę świeże spojrzenie i określić działania, których realizacja będzie dla Ciebie opłacalna.

Happy To Be Creative || DESIGNUM